Розшукуваний Портнов натякнув, хто дав наказ про кривавий розгін Майдану

Розшукуваний Портнов натякнув, хто дав наказ про кривавий розгін Майдану

Портнов розповів про наказ розгону Майдану / Фото: jafarjeef.deviantart.com

До розгону студентів на головній площі столиці причетний тодішній склад РНБО.

Колишній перший заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов, раніше оголошений в розшук, натякнув, що до жорсткого розгону Майдану причетний тодішній секретар РНБО Андрій Клюєв.

Портнов заявив про те, що екс-глава АП Сергій Льовочкін не має ніякого відношення до подій на Майдані 30 листопада 2013 року, хоча саме його колишній президент Віктор Янукович і звинувачував у жорсткому розгоні студентів.

"Сергій Льовочкін жодного відношення до цієї історії не має. Не буду зараз називати прізвища, але мудрий читач зрозуміє. Майдан 30 листопада - це сукупність декількох ліній: вищої форми дурниці керівництва і великої зарозумілості деяких функціонерів РНБО. Все, що стосувалося Майдану, взяла на себе РНБО - проявила таку ініціативу", - розповів утікач Портнов в інтерв'ю виданню "Українська правда".

Відповідаючи на коментар журналіста, що в той час секретарем РНБО був Андрій Клюєв, соратник Януковича заявив: "Я не буду називати прізвищ, все і так ясно".

За його словами, саме РНБО самостійно взяла на себе функцію вирішення питання Майдану.

"30 листопада один з функціонерів РНБО дав розпорядження розігнати Майдан. І був спійманий Генеральною прокуратурою України, яка встановила, хто це зробив", - розповів Портнов.

Як повідомлялося раніше, Портнов розповів про бізнес в Росії і як втік з України.

Повʼязані теми:

Наступна публікація