Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розшукуваний Портнов натякнув, хто дав наказ про кривавий розгін Майдану

До розгону студентів на головній площі столиці причетний тодішній склад РНБО.

Колишній перший заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов, раніше оголошений в розшук, натякнув, що до жорсткого розгону Майдану причетний тодішній секретар РНБО Андрій Клюєв.

Портнов заявив про те, що екс-глава АП Сергій Льовочкін не має ніякого відношення до подій на Майдані 30 листопада 2013 року, хоча саме його колишній президент Віктор Янукович і звинувачував у жорсткому розгоні студентів.

"Сергій Льовочкін жодного відношення до цієї історії не має. Не буду зараз називати прізвища, але мудрий читач зрозуміє. Майдан 30 листопада - це сукупність декількох ліній: вищої форми дурниці керівництва і великої зарозумілості деяких функціонерів РНБО. Все, що стосувалося Майдану, взяла на себе РНБО - проявила таку ініціативу", - розповів утікач Портнов в інтерв'ю виданню "Українська правда".

Відповідаючи на коментар журналіста, що в той час секретарем РНБО був Андрій Клюєв, соратник Януковича заявив: "Я не буду називати прізвищ, все і так ясно".

За його словами, саме РНБО самостійно взяла на себе функцію вирішення питання Майдану.

"30 листопада один з функціонерів РНБО дав розпорядження розігнати Майдан. І був спійманий Генеральною прокуратурою України, яка встановила, хто це зробив", - розповів Портнов.

Як повідомлялося раніше, Портнов розповів про бізнес в Росії і як втік з України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції