РПЦ звернеться до православних церков світу з проханням не визнавати ПЦУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також Москва просить підтримати Онуфрія.

Російська православна церква (РПЦ) планує звернутися до предстоятелів і синодів помісних православних церков з проханням не визнавати автокефальну Православну церкву України (ПЦУ).

Відповідне рішення прийняв синод РПЦ на своєму засіданні 28 грудня, передає ТАСС.

Крім того, Москва хоче закликати інші помісні церкви підтримати позбавленого статусу митрополита Київського Онуфрія з Московського патріархату, а також священиків і парафіян цієї церкви.

Позбавлення Московського патріархату права називатися Українською православною церквою в РПЦ називають "грубим порушенням принципу невтручання держави в життя релігійних громад, закріпленого Конституцією України".

Нагадаємо, Верховна Рада України 20 грудня ухвалила законопроект, яким передбачається перейменування Української православної церкви Московського патріархату в Російську православну церкву в Україні. після цього документ підписав президент України Петро Порошенко.

27 грудня цей закон набув чинності. 

Слід зазначити й те, що вже низка церков, які раніше підпорядковувалися Московському патріархату вирішили перейти в новостворену Православну церкву України.

Відео Події року в Україні: напад на кораблі в Керченській протоці та поява ПЦУ

Події року в Україні – це, безперечно, напад на кораблі в Керченській протоці та поява ПЦУ. Значення останнього факту важко перебільшити. Адже нарешті завершується 300-річна неправедна окупація Москвою нашої Київської Метрополії.

Події року в Україні: напад на кораблі в Керченській протоці та поява ПЦУ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції