Рудик відреагувала на бажання Притули очолити "Голос": Це не виступи у клубах

Рудик відреагувала на бажання Притули очолити "Голос": Це не виступи у клубах

Кіра Рудик / Фото: УНІАН

За її словами, у випадку із Притулою партія буде діяти відповідно до процедур.

Глава партії "Голос" Кіра Рудик відповіла на бажання колишнього кандидата у мери Києва Сергія Притули очолити партію. За її словами це важка та системна робота, яку не так приємно робити, як здається, а не виступи у клубах чи стадіонах.

"У нас є певні політичні амбіції у людей. Це, звичайно, дуже добре, тому що партія повинна складатися з амбітних, активних людей. У нас у партії люди із шоу-бізнесу, яким ми дуже вдячні (як, наприклад, Святославу Вакарчуку), які ведуть за собою людей. Але партійна робота – це не виступи в клубах, не виступи на стадіонах, це – системна, важка робота, яку не так приємно робити, як здається", - сказала вона у коментарі для Радіо Свобода.

Водночас Рудик зазначила, що пишається тим, що "Голос" долучає людей до політики. У випадку із Притулою партія буде діяти відповідно до процедур. Голова "Голосу" вважає, що як і раніше, підтримка її партійцями зберігається. Всі процеси, що останнім часом відбуваються в "Голосі", вона назвала "хворобою росту" та впевнена, що вони обов’язково минуть. 

"Пан Притула з нами півтора роки. За цей час у нього було багато різних амбіцій: бути депутатом Київради, бути мером, бути членом політради, потім він знову повертався до своєї шоубізнесової кар’єри, потім він хотів робити, здається, свою партію, тепер він хоче очолити "Голос". Звичайно, це добре, що у людини у партії "Голос" є такі активні амбіції. Водночас маю зауважити, що ми будемо діяти винятково згідно з нашими процедурами: наш з’їзд відбудеться, як і заплановано, в середині літа, і він вирішить, чи мають ці амбіції право на існування", - зазначила вона.

Нагадаємо, раніше лідерка партії "Голос" Кіра Рудик заявила, що представники "Слуги народу" та Офісу президента періодично обговорюють із нею можливість об'єднання в парламентську коаліцію.

Притула розповів, чи хотів би "зробити" столицею України інше місто

Притула розповів, чи хотів би "зробити" столицею України інше місто

Повʼязані теми:

Наступна публікація