Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рудьковський у соцмережі заявив, що новина про його арешт - фейкова

Раніше ЗМІ повідомляли про затримання екс-політика в ОАЕ.

Колишній політик Микола Рудьковський, який уже кілька років не живе в Україні, повідомив, що новина про його затримання в Об'єднаних Арабських Еміратах не відповідає дійсності.

"Запущена чергова хвиля фейкових новин, пов’язаних з моїм іменем. Як і багато українців, на даний час я працюю за кордоном, займаюся проектами, не пов’язаними з Україною. Політикою в Україні не займаюся! Звертаюся до журналістів та ЗМІ з проханням перестати використовувати моє прізвище задля підняття рейтингів ваших видань, шляхом розповсюдження кимось видуманих про мене "сенсацій", - ідеться на сторінці Рудьковського у Facebook.

Напередодні свята запущена чергова хвиля фейкових новин, пов’язаних з моїм іменем. Як і багато українців, на даний час...

Опубліковано Рудьковськієм Миколою 8 травня 2018 р.

ТСН вдалося поспілкуватись з тіткою екс-міністра Людмилою Кривченко. Вона розповіла, що вже років три він не живе в Україні, а перебрався до Європи. Про ймовірне затримання їй нічого не відомо.

“Не знаю я. Наскільки мені відомо, мати з ним говорила у неділю. І він у Європі. Був у Франції. Зараз де - не знаю, може кудись полетів, але точно за кордоном. Якщо дійсно щось було, думаю, батьки і не знають. Міг їм і не говорити нічого”, - каже родичка Рудьковського.

Брат Рудьковського навідріз відмовився коментувати повідомлення про затримання екс-міністра. А в Генпрокуратурі спростували розшук екс-міністра Рудьковського.

ВідеоВ Дубаї затримали нардепа-регіонала Миколу Рудьковського

Микола Рудьковський втік з України 2014-го року. Міграційній службі ОАЕ не сподобався підроблений іракський паспорт політика. До того ж у нього знайшли стос паспортів інших країн. Затримання Рудьковського датоване ще початком квітня. За кілька тижнів він вийшов з тюрми. Де зараз не відомо. За допомогою українських дипломатів не звертався.

В Дубаї затримали нардепа-регіонала Миколу Рудьковського

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції