Рупор Кремля Янукович-молодший заговорив про "священну" війну на Донбасі

Дата публікації
Перегляди
9533
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рупор Кремля Янукович-молодший заговорив про "священну" війну на Донбасі

Син Януковича назвав війну на Донбасі "священною" / Фото: Сегодня

Сину екс-президента назвав події на Сході "раною на тілі України".

Старший син екс-президента України фактично визнав анексію Криму та прокоментував війну на Донбасі у кращих традиціях російської пропаганди.

Він назвав події на Сході України "повноцінною громадянською війною" і ні словом не обмовився про вторгнення РФ на територію Донеччини та Луганщини.

"Це повномасштабна громадянська війна. Коли колись єдиний народ воює один проти одного, це не можна називати антитерористичною операцією. Чим довше триває ця війна, тим жорстокіша вона стає і перетворюється на священну, де люди починають мстити за загиблих дітей, рідних і близьких. Це призводить до ще більшої ескалації конфлікту", - заявив Янукович в інтерв'ю російському виданню "Новая газета", додавши, що події на Донбасі – важка рана на тілі України.

На питання про те, чи визнає син екс-президента банду бойовиків "Новоросія" той заявив про те, що для нього лише "існує народ Донбасу, який своєю важкою працею на благо України заслужив право, щоб з ним не розмовляли мовою гармат і "Градів".

Про обстріли мирних населених пунктів російськими вояками Янукович не сказав ні слова.

Також син екс-президента фактично визнав анексію Криму Росією і заявив про те, що жителів півострова відштовхнули "радикальні політики, які захопили владу в Києві".

Як повідомлялося раніше, син Януковича розповів про свій бізнес у РФ та Україні і поплакався через санкції. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9533
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація