#RussiaGoodbye: Росію лишили "за бортом" ПАРЄ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кремлівська дипломатія зазнала фіаско у Страсбурзі.

Парламентська Асамблея Ради Європи відхилила доповідь щодо повноважень делегацій, слухання котрої просували представники Росії. Це означає, що РФ не буде повернута до ПАРЄ наступного року – отже, українська позиція перемогла в Страсбурзі.

"Всім, хто чекав сьогодні переможного повернення російської делегації в ПАРЄ, повідомляю, що даремно чекаєте. Росія пролетіла знову", - прокоментував цю подію у Facebook народний депутат України Борислав Береза.

Всем, кто ждал сегодня победного возвращения российской делегации в ПАСЕ сообщаю, что зря ждете. Россия пролетела вновь.

Опубліковано Бориславом Березою Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

"Перемога! Як я і обіцяв російським пропагандистам, їхній план не пройшов. Слава Україні!", - повідомив учасник української делегації Олексій Гончаренко.

Перемога! Как я и обещал российским пропагандистам, их план не прошёл. Слава Украине!

Опубліковано Алексеєм Гончаренком Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

"Коротше, Росія сьогодні ніяких змін до статуту не отримає. Після дуже гострої дискусії питання відправили назад на комітет. Голосів за зміни статуту в ПАРЄ немає! Рядові делегати з нами! Слава Україні!", - розповів нардеп Леонід Ємець.

Коротше, Росія сьогодні ніяких змін до статута не отримає. Після дуже гострої дискусії питання відправили назад на комітет. Голосів за зміни Статуту в ПАРЄ немає! Рядові делегати з нами! Слава Україні!

Опубліковано Леонідом Ємцем Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

"Треба завжди боротися до останнього! Вітаю нас всіх з перемогою, а #RussiaGoodbye!", - написала на своїй сторінці депутат Олена Сотник.

Треба завжди боротися до останнього! Вітаю нас всіх з перемогою, а #RussiaGoodbye!

Опубліковано Lena Sotnyk Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

"Це проміжна, але перемога! Вимоги Росії не виконані. Резолюцію перенесено через тиск російського фактора. На невизначений час. Це означає, що в 2019 році РФ знову не подаватиметься в ПАРЄ. Ми виконали програму на всі 100!", - констатував Володимир Ар’єв.

Це проміжна, але перемога! Вимоги Росії не виконані. Резолюцію перенесено через тиск російського фактора. На...

Опубліковано Volodymyr Ariev Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Журналіст Григорій Жигалов виклав на власній сторінці у Facebook відео, як українські депутати святкують цей успіх і співають Гімн України біля працівниці пропагандистського кремлівського телеканалу "Росія" під час включення наживо.

Вечер в Парламентской Ассамблее Совета Европы.

Опубліковано Gregory Zhygalov Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Як повідомлялося, під час заходів в Парламентській Асамблеї Ради Європи на голову української делегації та віце-президента ПАРЄ Володимира Ар'єва "напали" російські журналісти. "Вони хапали мене за рукав, а потім намагалися вдертися в кімнату представництва України в Раді Європи. Зараз буду вимагати від відповідних служб Ради Європи вжити негайних заходів", - пообіцяв представник України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції