Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рябошапка повідомив, що Дисциплінарна комісія прокурорів винесла догану Луценку

Луценко досі може значитися працівником прокуратури.

Минулої п'ятниці Дисциплінарна комісія прокурорів винесла догану Юрію Луценку, який на той час ще вважався працівником прокуратури, проте вже не був генпрокурором.

Про це повідомив новий генпрокурор Руслан Рябошапка, пише УНІАН.

"КДКП вирішила наостанок (у зв'язку з реформуванням прокуратури діяльність КДКП припиняється - ред.) притягти до дисциплінарної відповідальності Юрія Луценка. Це відбулося у п'ятницю. За що притягти - я, чесно кажучи, не пам'ятаю", - сказав Рябошапка.

Новий очільник ГПУ пояснив, чому Луценка притягнули до відповідальності після його звільнення з посади генпрокурора.

"Він не був генпрокурором, але ще лишався в органах прокуратури, тому що його не можна було звільнити, оскільки продовжувалося дисциплінарне провадження. І лише коли справа вирішилася, його можна звільнити. Але, здається, він ще не звільнений", - зазначив Рябошапка.

Нагадаємо, 29 серпня Верховна Рада звільнила Юрія Луценка з посади генпрокурора. Замість нього призначила на цю посаду Руслана Ряборшапку, який до того був заступником керівника Офісу президента.

Відео Реформування відомства: Генпрокуратура має стати "офісом генерального прокурора"

Новопризначений генпрокурор України Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення з посади Анатолія Матіоса. Його направили у розпорядження Міноборони для вирішення питання подальшого проходження військової служби. У команді президента Володимира Зеленського вже кілька тижнів говорять про ліквідацію військової прокуратури і про реформування відомства загалом.  

Реформування відомства: Генпрокуратура має стати "офісом генерального прокурора"


 

Залиште свій коментар

Вибір редакції