Рябошапка спрогнозував, хто очолить партію "Слуга народу"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Основною кандидатурою є радник президента України з політичних питань Дмитро Разумков.

Політичну партію "Слуга народу", найімовірніше, очолить радник президента України з політичних питань Дмитро Разумков.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка, пише "РБК-Україна"

"Мені здається, що Разумков буде власне лідером політичної сили", - сказав він.

За словами Рябошапки, кандидатура Разумкова є основною.

Зазначимо, Дмитро Разумков є політтехнологом та був одним із головних політичних консультантів у президентській кампанії 2019 року в команді Володимира Зеленського.

До цього, у 2006-2010 роках, був членом "Партії регіонів".

Нагадаємо, 20 травня Зеленський під час інавгураційної промови заявив, що розпускає Верховну Раду. Політики відреагували на це по-різному: ми зібрали їхні коментарі з цього приводу.

Вранці 21 травня в Адміністрації президента відбулись консультації із спікером Андрієм Парубієм, його заступниками, лідерами фракцій і депутатських об'єднань. У прес-службі Зеленського назвали головний аргумент для розпуску - "дуже низька довіра громадян до парламенту". Юридична підстава для розпуску – від 2016 року у ВР не існувало коаліції.

За словами голови Адміністрації президента Андрія Богдана, можливим є зменшення строків тендерних закупівель, які будуть проводитися ЦВК для провдення виборів до ВРУ. Окрім цього, Зеленський хоче внести зміни до закону України про вибори, а саме зменшити прохідний бар'єр до 3% та скасувати мажоритарну систему.

21 травня президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. Згідно з ним, позачергові вибори відбудуться 21 липня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції