Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рябошапка в омані, замовника назву: Іванісов на тлі скандалу з судимістю призупинив членство в "Слузі народу"

Прохання голови парламентської фракції народний депутат виконав.

Народний депутат Роман Іванісов призупинив своє членство у фракції партії "Слуга народу". Таке рішення зумовлене скандалом навколо можливої судимості політика.

Коли ти знаєш, що правда на твоєму боці, а з інформаційного простору ллється потік фейків і відвертої брехні, головне -...

Опубліковано Романом Іванісовим Середа, 20 листопада 2019 р.

"Аби не ставити під удар репутацію всього колективу, я прийняв рішення призупинити своє членство у фракції на час перевірки оприлюдненою в ЗМІ інформації. Звернувся з цією пропозицією до голови фракції Давіда Арахамії, і він підтримав мене", - повідомив Іванісов через соціальну мережу Facebook.

Він продовжує стверджувати, що правда на його боці, а з "інформаційного простору ллється потік фейків і відвертої брехні". Нардеп заявив, що дуже цінує підтримку колег, а от генерального прокурора Руслана Рябошапку "навмисне ввели в оману". Іванісов пообіцяв розповісти, хто за цим стоїть.

"Замовники витрачають шалені гроші на брудну гру проти мене, не нехтують нічим, як ви всі помітили. Але вже скоро я буду готовий оприлюднити достовірні докази того, що це спланована інформаційна атака проти мене через мою антикорупційну діяльність. Вже зовсім скоро ви дізнаєтеся і прізвище замовника", - наголосив депутат.

Нещодавно в соціальних мережах з'явилася інформація, нібито народний депутат від "Слуги народу" Роман Іванісов був раніше судимий за зґвалтування неповнолітньої – начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області. Згідно з оприлюдненими даними, суд відправив чоловіка за ґрати на 3 роки та 6 місяців. Генеральна прокуратура України відзвітувала, що в цій справі відбувається перевірка.

Відео ГПУ спростувала слова Рябошапки щодо погашення судимості Іванісова за зґвалтування

Начебто у 1995 році його заарештували у Запорізькій області, і суд відправив Іванісова за ґрати на три з половиною роки. Сам "слуга народу" цю інформацію назвав фейком та оприлюднив довідку про відсутність у нього непогашеної судимості. Далі - судимість Іванісова підтвердив генпрокурор Рябошапка. За його словами, той відбув покарання - відтак, судимість погасили.    

ГПУ спростувала слова Рябошапки щодо погашення судимості Іванісова за зґвалтування

Залиште свій коментар

Вибір редакції