Рябошапка заявив, що вважає підозру Порошенку "юридичним трешем"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він зазначив, що ніколи б її не підписав.

Колишній генеральний прокурор України Руслан Рябошапка назвав підозру п’ятому президенту Петру Порошенку "юридичним трешем".

Про це він розповів в інтерв’ю журналістці Олесі Бацман.

"Те, що було запропоновано підписати, – це юридичний "треш", який не витримує жодної критики. По-перше, документ був необґрунтованим. По-друге, він був незаконним. Те, у чому звинувачували п'ятого президента, не мало під собою достатніх підстав, не було жодних доказів, які підтверджували ці дії. Юридична кваліфікація теж була фантастична... У цих діях не можна було звинуватити президента на той час", – сказав Рябошапка.

Нагадаємо, колишній глава Держбюро розслідувань Роман Труба заявляв, що проти колишнього президента України Петра Порошенка відкрито 11 кримінальних проваджень. Перед цим експрезидент запевняв, що не фігурує в жодному з них.

Раніше Труба заявляв, що загалом прізвище експрезидента фігурує в восьми кримінальних провадженнях, які веде Державне бюро розслідувань. Він не уточнював, про які справи йдеться, але журналісти припускають, що справи можуть стосуватися схеми "Роттердам+", корупції в енергетиці, обставин змін власників суднобудівного заводу "Кузня на Рибальському", телеканалу "Прямий" тощо.

Відео Кримінальні провадження, у яких фігурує Петро Порошенко, передають до НАБУ

За словами адвокатів п’ятого президента Порошенка, щонайменше чотири справи розслідуються ДБР незаконно, і вже є рішення суду про передачу їх до антикорупційного бюро. Напередодні одне з проваджень Шевченківський райсуд Києва закрив. Порошенко в ньому фігурує як свідок, ідеться про купівлю "Прямого" каналу.  

Кримінальні провадження, у яких фігурує Петро Порошенко, передають до НАБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції