Саакашвілі досі не отримав жодних документів про втрату українського громадянства

"Я не боюся ні арешту, ні залякувань", - заявив Саакашвілі.

Колишній президент Грузії та екс-глава Одеськой області Михайло Саакашвілі, який нещодавно прилетів до Польщі, розповів, що досі указ (про втрату громадянства - ред.) знаходиться в секреті.

Про це він повідомляв ТСН у розмові по Skype.

ВідеоМихеїл Саакашвілі вийшов на скайп-зв'язок зі США з українськими журналістами

"Мені жодних документів, повідомлень або підозр не передавали", - повідомив він.

"Коли ми наведемо порядок, а ми плануємо вже цієї осені, всі бариги будуть відповідати по всій строгості закону. Я не боюся ні арешту, ні залякувань", - додав Саакашвілі.

Фотогалерея Саакашвілі зібрав мітинг у центрі Києва і закликав до перевиборів (4 фото)

Нагадаємо, президент Петро Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися "законного права повернутися в Україну".

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії.

На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів". Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент.

Залиште свій коментар