Саакашвілі каже, що його паспорт принесли Порошенку на Банкову

Саакашвілі каже, що його паспорт принесли Порошенку на Банкову

Він не зміг надати документи, що засвідчують особу, прикордоннику у Львові.

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявив, що його паспорт - у президента Петра Порошенка. Про це він сказав у Львові під час вручення йому адмінпротоколу про порушення кордону, передає "Інтерфакс-Україна"

Представник Державної прикордонної служби запитав Саакашвілі, чи може той надати документи, що засвідчують особу. На це екс-президент Грузії відповів: "Документи і посвідчення - вони у вашого президента, у нашого президента України в кабінеті".

"Я офіційно заявляю, що паспорт, який вкрали у мене, згідно з інформацією, яку я отримав від дуже і дуже поінформованих джерел, зараз знаходиться в кабінеті у президента України Порошенка Петра Олексійовича. Йому принесли паспорт вранці, коли він прийшов на роботу після нашого повернення в Україну. Це інформація, яка у мене зараз є", - додав Саакашвілі.

До готелю, де зупинився Саакашвілі, почали з'їжджатися поліцейські

До готелю, де зупинився Саакашвілі, почали з'їжджатися поліцейські

Нагдаємо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець", що у Львівській області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтю КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

10 прикордонників та 11 поліціянтів постраждали і на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Наступна публікація