Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі на віче під ВР похизувався тисячою доларів, нібито переданих якоюсь жінкою

Гроші та продукти лідеру протестів несли доволі демонстративно.

Мітингувальники залишилися на ніч у наметовому містечку біля Верховної Ради України. Прихильники екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі готуються до можливих нових спроб розігнати протестну акцію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам Саакашвілі прибув на вечірнє віче із півгодинним запізненням у супроводі охоронців і дружини. Замість гучних політичних заяв він почав виправдовуватися щодо звинувачень у співпраці з олігархом Курченком і російському фінансуванні своєї діяльності. Протягом його виступу на сцену кілька разів демонстративно передавали пакети з продуктами та гроші. "Протягом цілого дня люди несли гроші. Сьогодні прийшла жінка – в цій сумці принесла тисячу доларів", - оголосив лідер акції.

ВідеоГроші з натовпу та подяка: Саакашвілі виступив перед мітингувальниками у центрі Києва

Його слухали від 700 до 1000 прихильників. Поряд чергували правоохоронці та пожежники. Учасники акції наголосили на тому, що лишаються ночувати в наметах, як нібито й сам Саакашвілі, котрий після виступу пішов зі сцени. Активісти ж протягом дня готували територію до можливих атак з боку правоохоронців. Та наголошували, що їхня політична активність носить мирних характер, а на силовиків минулої ночі нападали не вони, а невідомі провокатори.

Як повідомлялося, лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі звернувся до Національного антикорупційного бюро із заявою про вчинення злочинів генпрокурором Юрієм Луценком, очільником СБУ Василем Грицаком та керівництвом інших силових відомств.

Кореспондент ТСН Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції