Саакашвілі на засіданні ОДА звільнив свого скандального радника у присутності поліції та прокурорів

Голова області попросив правоохоронців негайно зайнятися його екс-підлеглим.

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі звільнив сьогодні, 11 січня, свого радника Володимира Резніка, який незаконно завізував документи, пов'язані з будівельними роботами в області.

Про це повідомив очільник області в Facebook.

"Після того як була взята на гарячому керівник департаменту ЖКГ Марченко, за моїм дорученням була проведена внутрішня перевірка, в ході якої ми виявили, що радник голови ОДА Резнік незаконно завізував документи пов'язані з будівельними роботами в області", - йдеться в його повідомленні.

Саакашвілі зазначив, що він запросив керівників УВС і прокуратури на засідання керівництва Одеської ОДА, де публічно звільнив радника голови адміністраціі і попросив правоохоронні органи негайно ним зайнятися, а також перевірити усі фінансові документи основних ланок адміністрації.

"Після того як ми скоротили число співробітників адміністрації з 800 до 400 осіб, ми продовжимо реорганізацію і незважаючи на всі перепони Трудового Кодексу практично все старе керівництво буде повністю замінено, а всі нові кадри і надалі призначатимуться за прозорим конкурсом, так як ми вже зробили з головами районних адміністрацій, з декількома департаментами ОДА і новим Центром обслуговування громадян", - запевнив голова області.

Після того як була взята на гарячому керівник департаменту ЖКГ Марченко, за моїм дорученням була проведена внутрішня пер...

Posted by Mikheil Saakashvili on Monday, January 11, 2016

Нагадаємо, перед Новим роком кабінеті радника Саакашвілі Володимира Резника відбувся обшук, зазначалося, що він візував документ, за підписання якого в ОДА "занесли хабар у півтора мільйона гривень".

На величезному хабарі в майже 1,5 млн грн схопили підлеглу Саакашвілі, виконувачку обов'язків директора департаменту розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Тетяну Марченко. Хабар надавався за здійснення оплати на користь організації, яка будує за кошти державного бюджету. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: