Саакашвілі назвав ганебною позицію делегації Грузії в ПАРЄ щодо України

На його переконання, це не відображає думки грузинського суспільства.

Губернатор Одеської області, екс-президент Грузії Михеіл Саакашвілі вважає ганьбою відмову грузинської делегації голосувати за резолюцію ПАРЄ по Україні.

Відповідна заява про це розміщена на його сторінці в Facebook.

"Те, що грузинська делегація не проголосувала за санкції проти Росії і не підтримала Україну - це сором і ганьба", - заявив губернатор.

Він вважає, таку позицію ганебною, вона не відображає думки грузинського суспільства. Саакашвілі наголошує, що це стане чорною плямою в історії Грузії.

"Я не бачив жодного грузина, який би відкрито не підтримував Україну", - підкреслив Саакашвілі.

На переконання Саакашвілі, нинішня грузинська влада схожа на владу Віктора Януковича в Україні.

"І так само, як Янукович не протримався, я впевнений, що Іванішвілі теж не протримається", - прогнозує він.

Нагадаємо, грузинська делегація не підтримала в ПАРЄ резолюції щодо України. Про це свідчать результати голосування, опубліковані на сайті ПАРЄ. Парламентська асамблея Ради Європи схвалила резолюції, які стали переможними для України і нищівними для РФ.

В резолюціях засуджуються незаконні "вибори" у Криму в Думу РФ, результати вважаються нікчемними, і ПАРЄ не визнає їх, як по чотирьох округах Криму, так і по включенню його у виборчий округ, що ставить під сумнів легітимність Думи РФ. Також парламентська асамблея Ради Європи вважає неможливим швидке проведення виборів на Донбасі, попри вимоги Мінських домовленостей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: