Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі остаточно програв суд про статус в Україні після позбавлення громадянства

Рішення вищої інстанції не підлягає оскарженню.

Верховний суд України відхилив скаргу адвокатів екс-президента Грузії та екс-керівника Одеської обласної державної адміністрації, а нині лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі щодо його правового статусу після позбавлення українського громадянства. Про це заявив адвокат Руслан Чорнолуцький.

Рішення було прийняте касаційний адміністративним судом Верховного суду. Саакашвілі відмовлено в наданні статусу особи, котра потребує додаткового захисту. Раніше аналогічні рішення ухвалювалися Окружним адміністративним судом Києва та Київським апеляційним адміністративним судом, котрі відмовилися визнавати незаконним і скасовувати рішення управління Державної міграційної служби України в Київській області.

Чорнолуцький вважає, що таке рішення було схвалене з порушеннями. "Суд не вважав за потрібне викликати адвокатів Саакашвілі для здійснення професійного захисту його прав, і розглянув цю суперечку без виклику сторін на попереднє засідання", - підкреслив юрист. Він заявив, що це дає підстави говорити про відсутність прозорості в цій справі та можливе упередження в діях служителів Феміди. З огляду на це, захист Саакашвілі має намір відстоювати свої права в Європейському суді з прав людини.

ВідеоДетективна історія: ТСН знайшла дорогі чоловічі туфлі на даху, де побував Саакашвілі

Про знахідку повідомила світська левиця Світлана Вольнова. На даху будинку, куди у грудні вишкрябувався і з якого ледве не зірвався Саакашвілі, залишились дорогі англійські мешти 47-го розміру, вартістю 15 тисяч гривень. У Саакашвілі спочатку натякнули, що це його, але згодом дали задню ходу.

Детективна історія: ТСН знайшла дорогі чоловічі туфлі на даху, де побував Саакашвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції