Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі отримав документ щодо легального перебування в Україні

Саакашвілі збирається через суд добиватися права на відновлення громадянства.

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі отримав від Державної міграційної служби документ, що підтверджує легальність його перебування в Україні.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook й оприлюднив фото документа.

”Сьогодні нарешті отримав від міграційної служби документ, який засвідчує, що я перебуваю на території України легально. Звичайно, я цим не задовольняюся, а добиваюся через суд права відновити моє громадянство”, - зазначив Саакашвілі.

Сьогодні нарешті отримав від міграційної служби документ, який засвідчує, що я перебуваю на території України легально. ...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 7 листопад 2017 р.

Нагадаємо, Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик повернувся 10 вересня. Він в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець". Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60 особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. Суд визнав політика винним у незаконному перетині українського кордону та зобов'язав заплатити штраф.

ВідеоМіграційна служба пояснила відмову Саакашвілі у наданні статусу "біженця"

Міністерство юстиції України отримало запит від прокуратури Грузії на арешт і видачу Саакашвілі. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. 

Міхеіл Саакашвілі подав прохання про надання йому політичного притулку в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції