Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі озвучив розцінки за місця в партійних списках на виборах у Раду

За словами політика, прохідна позиція може коштувати до 3 млн доларів.

Місця в партійних списках на українських парламентських виборах продовжують продаватися. Таку заяву зробив колишній керівник Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі, повідомляє Новое время.

Політик зауважив, що єдиним винятком може бути партія "Слуга народу". "Я не ручаюся за партію Зеленського, тому що це був інший відбір, туди люди реально прагнуть", - пояснив він. Щодо інших позиція Саакашвілі однозначна: "Всі партії в Україні, всі існуючі партії місця свої продають".

Екскерівник Одещини розповів, що для покупців місць у списках є спеціальне слово. "Це вони називають "інвестори", вони кажуть "ось у нас 10, 12, 16 місце інвесторів" — все, там розмова закінчується", - заявив він. Коштують такі місця від 500 тисяч до 3 млн доларів.

Зі слів політика, він не хоче брати участь у виборах. "Треба залишатися самим собою", - заявив Саакашвілі.

ВідеоПро депресію після депортації, стосунки з Порошенко та нерухомість: інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі

Ексклюзив ТСН.Тижня: Саакашвілі показав свій щойно збудований дім у Києві. І розказав про мільйон, який пропонували йому, щоб покинув Україну. Що знав про корупцію Порошенка, і чому мовчав. І чи готовий стати новим українським прем'єром. В рубриці "Інтимні зони" - Міхеiл Саакашвілі.  

Про депресію після депортації, стосунки з Порошенко та нерухомість: інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції