Саакашвілі перевів на власний лад слова спецпредставника США Волкера про нього

Волкер коментував ситуацію навколо скандального політика.

Екс-голова Одеської ОДА та колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі некоректно навів висловлювання спецпредставника Держдепартаменту США з питань України Курта Волкера.

Відповідне відео Саакашвілі розмістив на своїй сторінці у Facebook 

У цьому пості політик також навів нібито цитату Волкера: "Якщо Україна хоче будувати правову державу, Михеілу Саакашвілі потрібно дати можливість відстояти своє громадянство в суді. Порошенку слід менш драматично підходити до Саакашвілі і зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією".

Проте, судячи з відео, спецпредставник США взагалі не згадує Порошенка і не говорить, що йому слід "зайнятися питаннями поліпшення управління країною і боротьбою з корупцією", передає Укрінформ.

"Україна - це країна, де діє верховенство права. Будь-хто, наприклад, колишній президент Саакашвілі, має право на слухання свої справи в українському суді. Я сподіваюся, що припиниться ескалація політичної драми і всі зосередяться на правових аспектах. Україна дійсно посилює свої демократичні інститути, а також бореться з корупцією і проводить економічні реформи. Україні дійсно потрібно стати сильною країною – в демократичному і економічному плані – щоб вона могла протистояти вторгненню, якого зазнає з боку Росії, і стати успішною країною в майбутньому", - сказав Волкер насправді.

Нагадаємо, 13 вересня екс-президент Грузії обіцяв розпочати своє турне Україною - першім мистом для відвідин було обрано Чернівці. 10 вересня Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець", що у Львівській області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтю КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

ВідеоНезаконний перетин кордону Саакашвілі інкримінували як "хуліганство"

Залиште свій коментар