Саакашвілі та Хомутиннік обмінялися публічними звинуваченнями

Дата публікації
Перегляди
2006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саакашвілі та Хомутиннік обмінялися публічними звинуваченнями

Саакашвілі звинуватив Хомутинніка у впливі на митницю / Фото: УНІАН

У центрі уваги - вплив на митницю та державні гроші.

Голова Одеської ОДА Михаїл Саакашвілі звинувачує уряд у посібництві інтересам українських олігархів і гальмуванні реформ. Про це він заявив в інтерв'ю одному з телеканалів, назвавши при цьому прізвища людей, які унеможливлюють позитивні зміни.

Саакашвілі звинуватив прем'єр-міністра Арсенія Яценюка в роботі на Ріната Ахметова та Ігоря Коломойського. "Я хочу, щоб прем'єр-міністр України діяв в інтересах народу України, а не Коломойського, а не Ахметова, а не будь-якого іншого", - заявив глава області.

Серед інших, пролунали прізвища Хомутинніка та Романенка. Їх керівник Одещини звинуватив у тіньовому впливі на посадовців.

"Хто контролює ДФС? Не просто глава ДФС. ДФС контролюють ще інші люди, люди з колишнього режиму Януковича, контролює Хомутиннік, контролює Романенко, який був за Януковича призначений", - заявив Саакашвілі.

Керівник регіону каже, що система настільки глибоко вкоренилася, що навіть окремі міністри її змінити не в змозі.

"Хомутинник – більшість людей не знають, я сам дізнався, хто такий Хомутинник ось зараз, коли мені сказали – всі питання вирішувати з Хомутинніком. Я взагалі не знаю, як він виглядає", - скаржиться Саакашвілі.

У відповідь на ці звинувачення член комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Віталій Хомутиннік назвав керівника Одещини популістом, який намагається набрати популярності задля того, аби обійняти посаду прем'єр-міністра.

"Його ставлення до моєї персони дивне. Я його в житті бачив тільки по телевізору. Звинувачення, що я маю вплив на виконавчі органи влади – воно співставне з тим, що я можу сказати: мій вплив на митницю дорівнює його сьогоднішньому впливу на Грузію", - заявив Хомутиннік.

"Якщо він доведе мій вплив – я згоден покласти мандат. Але якщо не доведе – хай піде з губернатора і їде до себе на батьківщину", - додав депутат.

Раніше Саакашвілі розповів, чи планує він зайняти місце Яценюка. Голова Одеської обласної державної адміністрації запевнив, що не хоче бути прем'єром.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Дата публікації
Перегляди
2006
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація