Саакашвілі у Львові зачитали протокол про порушення перетину кордону

Позбавлений громадянства політик потрапив на територію України 10 вересня.

Представник Державної прикордонної служби зачитав очільнику "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі адміністративний протокол про незаконний перетин українського державного кордону - біля львівського готелю "Леополіс", де наразі перебуває політик.

Це сталося у присутності народних депутатів, захисників Саакашвілі та журналістів.

Водночас політик наголосив, що протокол мали вручити впродовж трьох годин після ймовірного порушення кордону, однак зараз ця прцедура є неправомірною. На цьому наголосили і адвокати Саакашвілі.

Нагдаємо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець", що у Львівській області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтю КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

10 прикордонників та 11 поліціянтів постраждали і на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків".

Залиште свій коментар