Саакашвілі в суді можуть оштрафувати на кілька тисяч гривень через події на кордоні

Справа розглядатиметься в Мостиському районі.

У Львові прикордонники та поліцейські прийшли в готель, де зупинився Міхеїл Саакашвілі. Після кількох годин обдумувань і обговорень політик таки підписав адмінпротокол про незаконний перетин кордону, але із своїм додатком про те, що не згоден із висунутими звинуваченням, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Вони кажуть був прорив кордону. Повно брехня. вот норми закону, ми дотримались кожної норми, і вони порушили кожну норму спеціального закону про держаний кордон", - каже екс голова Одещини. Одразу після підписання прикордонники оголосили Саакашвілі дату розгляду його справи – 18 вересня він має з'явитися до Мостиського райсуду. "Ця стаття передбачає сплату штрафу від 3400 до 8500 гривень", - каже речник західного регіонального управління Держприкордонслужби України Володимир Шеремет.

ВідеоГрупа Саакашвілі: півсотні людей у камуфляжі розбили табір у місті поблизу Львова

Окрім Саакашвілі, протоколи про адмінправопорушення склали ще на 14 осіб. Переважно це його соратники та журналісти, які висвітлювали подію. В інтерв'ю ТСН Саакашвілі сказав, що на суд приїде, але перед тим їздитиме Україною і зустрічатиметься з прихильниками. Сьогодні він гуляв по Львову, фотографувався з містянами, а далі насамперед відвідає Чернівці та Івано-Франківськ.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар