Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі висловив підтримку Юлії Тимошенко на виборах президента

Колишній президент Грузії записав відео, яке оприлюднили на з'їзді партії "ВО Батьківщина".

Екс-президент Грузії та лідер політичної партії "Рух Нових сил" Міхеіл Саакашвілі висловив свою підтримку керівнику партії "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина" Юлії Тимошенко.

Про це він заявив у відеозверненні, яке показали на з'їзді партії в Києві.

"Я знаю Юлю майже вже 20 років. У нас було багато суперечок, ми погоджувалися за цей час, не погоджувалися, але я щасливий вважати її своїм другом. Ніхто за ці десятиліття так не символізував Україну для решти світу, як Юлія Тимошенко", - сказав Саакашвілі.

Він також згадав, як Тимошенко підтримала Грузію після нападу Росії.

"Я ніколи не забуду 2008 рік ... І мій народ Грузії теж не забуде, коли на нас напала путінська Росія. За її (прим. Юлії Тимошенко) ініціативи уряд України виділив гуманітарну допомогу як солідарність від братнього народу братньому народу", - заявив  лідер "Руху Нових сил".

Зазначимо, що лідерка партії "Батьківщина", голова фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Юлія Тимошенко оголосила про своє балотування на пост президента України під час з’їзду партії у Палаці спорту 22 січня.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції