Саакашвілі виступив у Чернівцях під посиленою охороною

Тим часом у справі про події на кордоні з'явилися нові статті.

У справі прориву кордону Міхеілом Саакашвілі та його прихильниками з'явилася ще одна стаття. Кримінальне провадження, яке розслідують львівські копи, поповнилося статтею "хуліганство", йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До цього учасникам подій 10 вересня на прикордонному пункті "Шегині" інкримінували групове порушення громадського порядку, незаконний перетин кордону, опір правоохоронцям та насильство щодо них. Десятеро прикордонників та 11 копів зазнали поранень після того, як люди, що зустрічали з Польщі позбавленого українського громадянства політика, силоміць прорвалися через кордон і допомогли це зробити й Саакашвілі. П'ятьох активістів напередодні затримали, одного вже відпустили.

ВідеоУ справі прориву кордону Саакашвілі та його прихильниками з'явилася ще одна стаття

Самого екс-президента Грузії українські правоохоронці поки що не чіпають – він вільно пересувається Україною. Цієї ночі Саакашвілі зник із львівського готелю, де зупинився після прориву кордону, але згодом знайшовся на Львівському форумі видавців. А ввечері уже виступав на центральній площі Чернівців, де політика супроводжував щонайменше десяток охоронців.

Фотогалерея Саакашвілі під охороною бійців з нашивками батальйону "Донбас" повечеряв у Львові (14 фото)

Нагадаємо, позбавили громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня. Він в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець". Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60-ма особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. 

Держприкордонслужба України назвала прорив у пункті пропуску "Шегині", внаслідок якого Міхеіл Саакашвілі дістався території України, масовим незаконним порушенням державного кордону

Через прорив кордону на пункті пропуску "Шегині" затримано п'ятеро осіб. Правоохоронцями також встановлені особи шести можливих організаторів порушення громадського порядку поблизу кордону, а також 32 активних учасники тих подій. Понад 100 осіб допитані як свідки. 

Залиште свій коментар