Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі вийшов із VIP-терміналу аеропорту Варшави і назвав дії українських силовиків "викраденням"

Поляків натомість політик розхвалив.

Офіційну заяву про власну депортацію з України Міхеіл Саакашвілі пообіцяв зробити у вівторок. Нещодавно екс-керівник Одеської ОДА вийшов із VIP-терміналу аеропорту імені Шопена, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Журналісти кілька годин чатували на Саакашвілі в усіх аеропортах Варшави, бо не було відомо, куди і коли його доправлять. Із Києва чекали і військові літаки, і чартерні рейси, і звичайні літаки. У підсумку виявилося, що Саакашвілі прибув чартером і його зустріли прикордонники Польщі. Процедура оформлення тривала близько години, після чого позбавлений громадянства український екс-посадовець отримав легальний статус. Оскільки Саакашвілі має дружину-громадянку ЄС, його не могли не прийняти.

Із журналістами Саакашвілі поспілкувався коротко. Він подякував польським прикордонникам і відзначив, що вони діяли професійно, а його прийняли дуже добре. Натомість дії українських силовиків він розкритикував, а своє затримання і висилку назвав незаконними. "Заяву я зроблю завтра. Мене дуже добре зустріла польська сторона. Дії української сторони були вкрай обурливі і незаконні. Це було викрадення – незаконне викрадення. Але поляки дуже добрі і я вдячний за це", - - заявив політик. Після чого відбув заселятися в готель, назва котрого наразі не відома.

Кореспондент ТСН Маргарита Ситник

ВідеоПодробиці прибуття до Польщі Саакашвілі

Саакашвілі прибув до Варшави чартерним рейсом. Українські прикордонники передали політика польським. У Польщі прийняли грузина, адже його дружина є громадянкою Європейського Союзу.

Подробиці прибуття до Польщі Саакашвілі

Залиште свій коментар

Вибір редакції