Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі вже отримав документ, що дає йому право жити й працювати в Євросоюзі

Саакашвілі вже отримав документ, що дає йому право жити й працювати в Євросоюзі

Документ політик отримав в Амстердамі.

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого примусово вивезли з України до Польщі, поїхав до Нідерландів та отримав там документ, що посвідчує його особу, а також дає йому право на працевлаштування в Євросоюзі.

"Сьогодні в Амстердамі, вперше за останній час, у мене з'явився документ, що засвідчує мою особу. Одразу після прибуття до Нідерландів мені вручили посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі, вся процедура зайняла всього кілька хвилин. Але я як ніколи рішуче налаштований повернути своє українське громадянство", - написав Саакашвілі у Facebook.

Зазначимо, що дружина політика - громадянка Нідерландів. А це автоматично дає право Саакашвілі також стати громадянином цієї країни.

Нагадаємо, 12 лютого в Києві в ресторані "Сулугуні" на Музейному провулку  затримали лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі. У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування. У підсумку Саакашвілі був доправлений до Польщі. 

Відео Саакашвілі хоче, щоб його судили в Україні

Зробить все, аби повернутися до України, бо хоче, щоб його тут судили. Міхеїл Саакашвілі напередодні дав прес-конференцію у Варшаві. До журналістів вийшов свіжим та бадьорим, попри примусову реадмісію та важку дорогу до Польщі. Розказав, що оселився в тризірковому готелі, у планах має поїздку до Нідерландів, де мешкає його родина.

Саакашвілі хоче, щоб його судили в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції