Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Саакашвілі запропонував перенести з Києва адміністративний центр України

Він вважає, що парламент має розташовуватися в іншому місті.

Експрезидент Грузії та колишній глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі запропонував перенести з Києва адміністративний центр України.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

Саакашвілі розповів, що у Грузії парламент перенесли зі столиці до Кутаїсі у будівлю, яка, на думку політика, гірше, ніж будівля Верховної Ради України.

"Ми перенесли парламент до Кутаїсі і я хочу, щоб в Україні теж зробили, щоб адміністративний центр винести за межі Києва, новий будинок, з чистого листа почати", - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо,  голова адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що Володимир Зеленський не відмовився від переїзду своєї адміністрації з вулиці Банкової до нового офісу зі скляними стінами. За словами Богдана, в адміністрації  тримають напрямок на офіс європейського типу - "опенспейс" зі скляними стінами, куди може спокійно прийти будь-який громадянин України".

ВідеоПро депресію після депортації, стосунки з Порошенко та нерухомість: інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі

Ексклюзив ТСН.Тижня: Саакашвілі показав свій щойно збудований дім у Києві. І розказав про мільйон, який пропонували йому, щоб покинув Україну. Що знав про корупцію Порошенка, і чому мовчав. І чи готовий стати новим українським прем'єром. В рубриці "Інтимні зони" - Міхеiл Саакашвілі.  

Про депресію після депортації, стосунки з Порошенко та нерухомість: інтерв'ю з Міхеілом Саакашвілі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції