Саакашвілі розповів про непрості стосунки з Коломойським

Дата публікації
Перегляди
1577
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Саакашвілі розповів про непрості стосунки з Коломойським

Саакашвілі заявив, що має докази того, що Коломойський займається контрабандою в Одесі. / Фото: ТСН.ua

Глава одеської ОДА прокоментував свої звинувачення на адресу олігарха щодо контрабанди в Одесі.

Глава Одещини Михайло Саакашвілі заявив, що екс-губернатору Дніпропетровської області Ігорю Коломойському не вдасться його купити чи залякати.

Так Саакашвілі відповів в інтерв'ю ведучій ТСН.Тижня на запитання, чи володіє він доказами, що Коломойський займається контрабандою в Одесі. Нагадаємо, раніше Саакашвілі інкримінував олігарху відповідні звинувачення.

"Я маю дуже багато доказів, і тому він хвилюється. Він прекрасно знає, що мене не можна купити і мене не залякати", - говорить Саакашвілі.

"Я буду представляти всі докази. У нашої міліції, чесної її частини, є вже серйозні докази про те, як приходить відмивання грошей, як не платяться податки, як відбувається рух через митницю", - додав губернатор одеської ОДА.

Водночас, на запитання ведучої, чи готовий він йти з цими доказами в суд, Саакашвілі ухилився від відповіді. Він також згадав про інцидент в Грузії, де за його словами, Коломойського вперше змусили заплатити податки.

"Він знає, що нас неможливо було купити в Грузії, і нас неможливо купити тут. Я буду представляти всі докази", - додав Саакашвілі.

Михеїл Саакашвілі відповідає на запитання ТСН.Тиждень

Михеїл Саакашвілі відповідає на запитання ТСН.Тиждень

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Призначення Саакашвілі
Дата публікації
Перегляди
1577
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація