Саакашвілі заявив, що Луценко розпочав підготовку його екстрадиції до Грузії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше Луценко заявив, що немає жодних обставин, які б унеможливлювали депортацію Саакашвілі.

Колишній президент Грузії, екс-глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що генеральний прокурор України Юрій Луценко розпочав підготовку його екстрадиції.

Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook.

«У ці дні генпрокурор Луценко запустив процес підготовки документів з метою мого арешту та екстрадиції до Грузії за дії періоду мого президентства», - заявив він.

У ці дні генпрокурор Луценко запустив процес підготовки документів з метою мого арешту та екстрадиції до Грузії за дії п...

Опубліковано Mikheil Saakashvili 28 жовтня 2017 р.

До слова, раніше Луценко заявив, що немає жодних обставин, які б унеможливлювали депортацію Саакашвілі.

Відео Міграційна служба пояснила відмову Саакашвілі у наданні статусу "біженця"

Нагадаємо, Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик повернувся 10 вересня. Він в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець". Кордону він дістався автобусом та перетнув його незаконно разом із 60 особами. Деякі з них застосовували силу щодо прикордонників. Суд визнав політика винним у незаконному перетині українського кордону та зобов'язав заплатити 3400 гривень штрафу плюс судовий збір близько 300 грн. 

Міністерство юстиції України отримало запит від прокуратури Грузії на арешт і видачу Саакашвілі. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. 

Міхеіл Саакашвілі подав прохання про надання йому політичного притулку в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції