Саакашвілі заявив, що не балотуватиметься до Верховної Ради

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також запевнив, що не мав жодних перемовин про можливу посаду.

Колишній очільник Одеської ОДА та третій президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що не балотуватиметься до Верховної Ради на дострокових парламентських виборах.

Про це він повідомив під час брифінгу 29 травня біля аеропорту "Бориспіль".

"Я сам нікуди не піду, на жодні вибори. Але, звичайно, я буду сприяти і всіляко допомагати повному оновленню політичного класу в Україні, повному позбавленню від бариг, підбарижників та людей, які грабували Україну. Звичайно, я буду робити все, щоб прийшло багато людей", - заявив Саакашвілі.

За його словами, він також не вів жодних перемовин із чинною владою про можливі призначення. Окрім цього, Саакашвілі дуже схвально відгукнувся про президента Володимира Зеленського і заявив, що він здатен змінити Україну.

Як повідомлялося, 28 травня, президент України Володимир Зеленський своїм указом повернув громадянство екс-президенту Грузії Міхеілу Саакашвілі. У липні 2017 року тодішній президент України Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства, коли той перебував у США. До того його звільнили з посади голови Одеської ОДА. 10 вересня 2017-го Саакашвілі перетнув польсько-український кордон в оточенні своїх прихильників, що супроводжувалося протистоянням з прикордонниками і правоохоронцями. 22 вересня 2017-го Мостиський районний суд Львівської області визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

12 лютого 2018 року Саакашвілі був затриманий у ресторані в центрі Києва недалеко від офісу своєї партії "Рух нових сил", після чого доставлений до аеропорту "Бориспіль" і відправлений на літаку до Польщі. У МВС України пояснили, що відповідно до вже ухвалених судових рішень, Саакашвілі перебував на території України незаконно, а тому з "дотриманням усіх юридичних формальностей був повернутий до країни, звідки прибув, порушуючи вітчизняне законодавство".

ВідеоСаакашвілі поділився планами щодо перебування в Україні та політичними амбіціями

Сніданок зв’язався із Міхеїлом Саакашвілі перед його прильотом до України та розпитав про емоції стосовно повернення українського громадянства, про плани на перебування в Україні та про політичні амбіції.

Саакашвілі поділився планами щодо перебування в Україні та політичними амбіціями

Залиште свій коментар

Вибір редакції