Саакашвілі заявив, що вже виїхав із Польщі до Краковця

Політик має намір прибути до України 10 вересня.

Екс-глава Одеської ОДА та екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, у суботу, 9 вересня заявив, що виїхав до Краковця, що у Львівській області.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

"Все, ми виїжджаємо у Краковець, Україну", – йдеться в повідомленні.

При цьому Саакашвілі виклав два фото, на яких він зображений у шоломі для їзди на велосипеді. 

Все, ми виїжджаємо у Краковець, Україну -- Все, мы выезжаем в Краковец, Украину

Опубліковано Mikheil Saakashvili 9 вересня 2017 р.

Як відомо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі має намір прибути до України із Польщі.

Українське громадянство Саакашвілі надав своїм указом президент України Петро Порошенко в кінці травня 2015 року. Напередодні отримання українського паспорта він був призначений головою Одеської облдержадміністрації. У грудні 2015 року його позбавили громадянства Грузії. На посаді глави Одеської області Саакашвілі пропрацював півтора року, після чого оголосив про відставку, звинувачуючи президента у недотриманні обіцянок і просуванні на керівні посади в райадміністраціях "старих корупціонерів".

Тоді ж колишній президент Грузії оголосив про створення власної політичної сили, з якою піде на вибори в український парламент. У Грузії політик звинувачується за чотирма кримінальними статтями. Йому загрожує до 11 років позбавлення волі. Позбавили українського громадянства Саакашвілі наприкінці липня, коли він був за межами України. Сам політик пообіцяв повернутися 10 вересня.  

Залиште свій коментар