Саакашвілі заявив, що знайшов у чужому номері готелю  "обладнання СБУ"

Політик стверджує, що до його номеру нібито намагалися потрапити силовики. 

Позбавлений українського громадянства Міхеіл Саакашвілі заявив про те, що його люди виявили в сусідньому з його номері готелю у Чернівцях "обладнання СБУ".

Колишній очільник Одеської ОДА записав відео, в якому розповів, що його охоронець нібито не пустив до його номера людей зі "специфічними валізами".

"Все було б добре, якби мій охоронець не зупинив спробу вторгнення (...) людей з валізами специфічними, української СБУ... Вони намагалися зайти, але він їх не пустив", - сказав Саакашвілі.

Він додав, що нібито після цього вказані люди пішли до номера, який був розташований під його номером. 

"Коли наші стали вже йти за ними, вони пішли з того номера, але залишили після себе речі", - додав він.

Як люди Саакашвілі потрапили до чужого номеру він не розповів, проте показав обладнання, яке нібито в ньому залишилося.

"Там кабель, наскільки я розумію, пристрій для підслуховування… Тут якось записується вся ця історія. Наскільки я розумію, це камера для запису в номерах, в спальних кімнатах…", - розмірковував Саакшвілі, перебираючи речі із чорних невеличких сумок.

Після цього він звинуватив президента України Петра Порошенка у нібито спробі прослуховування його номера.

"Петро Олексійович, вам що, нема чого робити на дозвіллі, хочете дивитися, як Саакашвілі в туалет ходить. Вам що, не вистачає свого життя. Хочете займатися моїм особистим життям, я не знаю, сексуальними історіями…", - додав він.

Нагадаємо, 10 вересня Міхеіл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, в'їхав на територію України через КП "Шегині", що у Львівській області, хоча збирався зробити це через КП "Краковець" у цій же області. Кордону він дістався автобусом.

Спочатку він намагався перетнути кордон на поїзді Інтерсіті "Перемишль - Київ", однак його затримали через "особу, яка не має підстав для в'їзду в Україну". 

За допомогою прихильників Міхеіл Саакашвілі дістався території України. Прикордонна служба звернеться до суду, щоб зафіксувати порушення кордону з боку політика за 204 статтею КУпАП (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України).

10 прикордонників та 11 поліцейських постраждали на пункті пропуску внаслідок прориву. Поліція Львівської області відкрила кримінальне провадження за фактом прориву кордону по ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України. також інцидент розслідується за статею "про опір співробітникам правоохоронних органів під час виконання ними службових обов'язків".

13 вересня, екс-президент Грузії обіцяв розпочати своє турне Україною - першім містом для відвідин було обрано Чернівці. 

Залиште свій коментар