Садовий назвав високопосадовця СБУ причетним до обстрілу його будинку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мер Львова поскаржився, що президент не повірив йому.

Мер Львова Андрій Садовий звинуватив заступника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного у причетності до обстрілів його будинку з гранатометів 2014 року.

Про це він заявив у інтерв’ю "Главкому".

"Я телефонував президенту і озвучив прізвище людини, яка, на мою думку, дотична до виконання обстрілів. Я йому назвав ім’я генерала Василя Пісного, який зараз у верхівці керівництва СБУ", - наголосив він.

За словами Садового, Порошенко сказав, що не вірить у те, що Пісний міг так вчинити.

"Після обстрілу, як пам’ятаєте, була ще граната, яку кинули на подвір'я. Знайшли хлопця, який її кинув. Він тільки одну встиг кинути, у нього в наплічнику ще було декілька. Я телефонував президентові перед тим, як кинули гранату до мого подвір’я, і казав: "Петре Олексійовичу, якийсь маю неспокій на серці. Чує моє серце, що буде знов якась провокація, зверніть на це увагу". Потім, коли кинули гранату, президент мені зателефонував і сказав, що це ж не Василь", - додав очільник Львова.

Також Садовий зазначив, що після цих подій поставили охорону, яка записує, хто заходить та виходить з будинку.

"Порушили кримінальну справу. Слідчі досі розбираються. Фактично ця кримінальна справа триває вже чотири роки", - резюмував він.

Нагадаємо, будинок родини Садових у Львові обстріляли з гранатомета у липні і грудні 2014 року. У жовтні 2015 року 29-річний львів’янин Олександр Гживінський кинув гранату на подвір’я будинку Садових, його одразу затримали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції