Садовий планує жити у двічі обстріляному будинку та не хоче вдягати бронежилет

Дата публікації
Садовий планує жити у двічі обстріляному будинку та не хоче вдягати бронежилет

Будинок Садового у Львові обстріляли вдруге за рік

На думку мера Львова, нападник на його оселю діяв дуже професійно.

Другий обстріл будинку мера Львова Андрія Садового був менш гучним і потужним, ніж перший. Так вважають сусіди міського голови, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Люди кажуть, що коли пролунав вибух, одразу зрозуміли, що сталося.

"Було набагато легше, ніж минулого разу. Того разу була набагато потужніше, що аж хата здригнулася", - кажуть сусіди.

За лічені хвилини на подвір'ї Садових було багато міліції, пожежна та газова служба. За словами правоохоронців, стріляли через дорогу з відстані приблизно 50 метрів.

Про це свідчить запис із камер відео нагляду. Снаряд ручного протитанкового гранатомета пошкодив вікна, двері, стіну та дах будинку.

"Попередній постріл здійснено було гранатомету РПГ №18. Який цього разу буде номер – це вже зараз проводиться експертиза, тоді буде вже більш чітко вказано", - пояснив заступник керівника міліції Львова Павло Гарасим.

Після першого обстрілу будинку міський голова скористався послугою охорони. Цілодобово його садибу пильнували двоє працівників Державної служби охорони. Від вибуху їхню кабінку знесло на метр, самі ж охоронці попадали на землю.

Будинок мера Львова знову обстріляли з гранатомета

Будинок мера Львова знову обстріляли з гранатомета

Вдруге за півроку Андрія Садового та його родину рятують Карпати. Цього разу на момент обстрілу вони були на лижному курорті – поїхали на відпочинок ще у четвер ввечері.

На думку очільника Львова, стрілок був професіоналом, адже цілив у стіну. Якби снаряд потрапив у вікно – вибухом рознесло б півбудинку. А злочинці, певен, переслідували іншу мету. Щоправда, яку – можна лише здогадуватися.

"Я не пригадую, щоб були якісь погрози. Якщо якісь політичні дискусії, то так – вони бувають гострі. Але в більшості вони зараз відбуваються у Києві", - розповів мер Львова.

За словами міського голови, з двічі обстріляного будинку він не переїжджатиме. За кілька днів майстри полагодять оселю і туди знову повернеться його сім'я.

Ходити з особистою охороною чи у бронежилеті, каже Садовий, ані він, ані його рідні не будуть.

Як уже повідомлялося, Садовий назвав обстріл свого будинку подією "поза межами здорового глузду".

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Наступна публікація