Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Садовий пообіцяв покарати компанію, яка розмістила у Львові чорнушні бігборди проти Зеленського

Мер Львова пообіцяв захистити від "чорнухи" усіх своїх конкурентів на виборах.

Мер Львова та кандидат у президенти України Андрій Садовий пообіцяв покарати компанію-рекламодавця, яка розмістила у місті провокаційні бігборди проти іншого кандидата Володимира Зеленського.

На своїй сторінці у Facebook Садовий написав, що може не погоджуватися з якимось позиціями Зеленського і може не хотіти бачити його на посаді президента, але він "категорично проти того, щоб кандидату в президенти в моєму рідному місті будь-хто говорив "ти не маєш права балотуватись, бо ти клоун".

"Розміщення фейкових чорнушних бігбордів - річ недопустима. У Львові таке вперше за багато років (відповідальність несе рекламодавець і він буде покараний)", – написав мер Львова.

Садовий зазначив, що його реакція буде такою самою, якщо подібні речі будуть застосовуватися і проти інших кандидатів у президенти.

Нагадаємо, 8 лютого кандидат у президенти та артист Володимир Зеленський разом із "95-м кварталом" виступав у Львові. За традицією, у містах, де виступає "95 квартал", спочатку відбувається благодійний концерт. Саме його і намагалися зірвати – напередодні приїзду Зеленського у Львові зявилась провокаційні бігборди, а за годину до початку концерту зібралися молоді люди у камуфляжі і спортивної статури. Себе назвали ветеранами АТО і членами патріотичних організацій. 

Зеленський із артистами "Кварталу" вийшов до протестувальників і намагався поговорити, його натомість намагалися спровокувати. На самому концерті жодного інциденту не було.

ВідеоУ Львові намагалися зірвати концерт Володимира Зеленського

Люди, що були незадоволені деякими висловлюваннями актора, прийшли озвучити свою позицію з цього приводу. Зеленський із колегами вийшов до протестувальників, але діалогу не вийшло. Пікетувальники атакували артиста різними звинуваченнями. Усе закінчилося сваркою і тиснявою. 

У Львові намагалися зірвати концерт Володимира Зеленського

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції