Садовий просить Порошенка і Зеленського відмовитися від дебатів на "Олімпійському"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На його думку, дебатами може скористатися ворог.

Лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий закликав кандидатів у президенти України Петра Порошенка та Володимира Зеленського скасувати проведення дебатів на НСК "Олімпійському". Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Шановні панове Порошенко і Зеленський, сьогодні останній день, коли ідею з проведенням "гладіаторських боїв" на арені між кандидатами в Президенти України (і, не дай Боже, між їх прихильниками) можна скасувати. Звертаюсь до вас, щоб привести тему дебатування до здорового глузду і спокійно обмінятись аргументами та запитаннями в студії. Ваші спроби будь-що вразити українців нестандартними політтехнологіями та яскравою картинкою створюють величезні ризики, якими може скористатись ворог", - написав він.

Садовий закликав кандидатів подумати не про себе, а про глядачів та прихильників.

"Дуже сподіваюсь, що в штабах обидвох кандидатів знайдуться ті, в кого почуття відповідальності переважить безглуздий авантюризм", - додав екс-кандидат в президенти.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Відео "Олімпійський" під час дебатів охоронятимуть 10 тисяч правоохоронців

Територію вже перевірили рятувальники, медики та нацгвардійці. Політична дискусія має розпочатися 19-го квітня о 19 годині. З 20:00 до 21:00 Порошенко мав би виступати ще на Суспільному, тому звернулися до ЦВК, аби перенести цей час дебатів.  

"Олімпійський" під час дебатів охоронятимуть 10 тисяч правоохоронців

Залиште свій коментар

Вибір редакції