Садовий вирішив покинути посаду очільника партії "Самопоміч"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вирішив сконцентруватися на посаді міського голови Львова.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що вирішив піти з посади очільника партії "Самопоміч".

Про це він заявив в ефірі ТСН.

"Не можна бути одночасно мером і лідером партії. Це дуже важко. Я побачив це за ці п’ять років. Моя робота — це мер Львова. Думаю, що є такий нормальний демократичний принцип: якщо ти не привів партію до перемоги, то ти повинен подати у відставку. Партія повинна обрати нового керівника", — зазначив Садовий.

За його словами, він залишиться членом партії. Водночас, ім’я наступного лідера він теж не назвав.

"Напевно ми не врахували певні тренди, напевно ми були замало популістичними. Ми говорили правду, а правда не завжди подобається", - вважає очільник Львова.

За даними головних екзитполів, "Самопоміч" на виборах набрала менше 1% голосів.

Нагадаємо, 21 липня в Україні відбулися позачергові парламентські вибори. Причиною їхнього проведення стало те, що на інавгурації президент України Володимир Зеленський заявив, що розпускає Раду XVIII скликання через формальну відсутність коаліції від 2016 року.

Згідно з даними головних екзитполів, на виборах перемогу здобула партія "Слуга народу". Вона набирає трохи більше 44%. Також до парламенту проходять "Опозиційна платформа – За життя" (понад 12%), "Європейська Солідарність" (понад 8%), "Батьківщина" (близько 7,5%) та "Голос" (близько 6%). На межі статистичної похибки перебуває також і партія "Сила і честь".

Відео "Ми не врахували певні тренди" – Садовий про причини провалу на виборах

Лідер "Самопомічі" Андрій Садовий прокоментував результати екзитполів, за яким партія не набирає необхідну кількість голосів.  

"Ми не врахували певні тренди" – Садовий про причини провалу на виборах

Залиште свій коментар

Вибір редакції