Садовий заявив, що більше не балотуватиметься на посаду міського голови Львова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він натякнув, що планує йти в політику загальноукраїнську.

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що після трьох каденцій більше не балотуватиметься на цю посаду.

Про це він розповів в ефірі телеканалу ZIK.

"Закінчується моя третя каденція на посаді голови Львова – я був мером 13 років. Я б дуже хотів, щоби після мене приходили молодші, мудріші, талановитіші, більш успішні люди, і я максимально буду їх підтримувати", - пояснив Садовий.

Він також підкреслив, що наразі ставить собі за мету розпочати працювати на рівні держави.

"Моя задача сьогодні – працювати на рівні держави, адже тільки так я можу допомогти і Львову, й Одесі, й Харкову, й Миколаєву. Адже сьогодні до 80% міст перебувають під впливом криміналітету, і також я бачу, як криміналітет хоче залізти у Львів – я цього не дозволю!" - заявив Садовий.

Андрій Садовий очолює Львів від квітня 2006 року. З того часу двічі переобирався на цю посаду. Наступні місцеві вибори в Україні відбудуться наприкінці жовтня 2020 року.

Садовий балотувався на президентських виборах 2019 року, однак 1 березня ухвалив рішення зняти свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка.

ВідеоСадовий підтримав Гриценка і зняв свою кандидатуру з виборів-2019

Львівський очільник спершу повідомив про своє рішення однопартійцям і - каже - вони поставилися до нього з розумінням. Садовий підкреслив - його крок не означає "безумовної підтримки" Гриценка. Вже у понеділок Садовий пропонуватиме їм зустрітися і підписати публічну угоду про основні принципи, які стосуються оборони, безпеки і боротьби з корупцією.

Садовий підтримав Гриценка і зняв свою кандидатуру з виборів-2019

Залиште свій коментар

Вибір редакції