Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Садовий заявив, що Порошенко пропонував йому зупинити "сміттєву блокаду" Львова в обмін на лояльність

Садовий заявив, що Порошенко пропонував йому зупинити "сміттєву блокаду" Львова в обмін на лояльність

У документі йдеться, що "Самопоміч" має не критикувати і публічно підтримувати дії президента.

Мер Львова та кандидат у президенти України Андрій Садовий опублікував угоду, яку йому нібито пропонували підписати від імені президента Петра Порошенка в обмін на вирішення питання утилізації сміття у Львові.

Умови цієї угоди він оприлюднив на свій сторінці у Facebook.

За словами Садового, після початку "сміттєвої блокади" Львова його запросили на Банкову і запропонували підписати документ. "Суть дуже проста — я передаю фракцію "Самопоміч" в парламенті під контроль БПП і гарантую особисту лояльність. Натомість президент обіцяв дати команду припинити блокаду", - заявив Садовий.

Він також заявив, що готовий доводити правдивість своїх слів в суді під присягою разом з головою фракції "Самопоміч" Олегом Березюком, якому вручили документ в руки.

Угода Садового і Порошенка
facebook/Андрій Садовий

В документі, опублікованому Садовим, йдеться про те, що "Сторона 1 і Сторона 2 з метою забезпечення сталого розвитку української держави і проведення реформ" домовляються про те, що  "Самопоміч" не критикує і публічно підтримує дії президента.

Крім того, вона має не менше ніж 26 голосами голосувати за ініційовані президентом та його партією закони і протистояти політикам, активістам, журналістам і бізнесу, котрі перебувають в опозиції до президента та його партії.

Саме цей проект угоди запропонували нам в Адміністрації Президента до підпису в обмін на зняття сміттєвої блокади...

Опубліковано Андрій Садовий Пʼятниця, 8 лютого 2019 р.

Нагадаємо, кандидати у президенти Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, Анатолій Гриценко, Андрій Садовий, Олександр Шевченко та Віктор Бондар у четвер, 7 лютого, підписали меморандум "За чесні вибори". Документ містить низку зобов'язань з боку кандидатів стосовно утримання від фальсифікації результатів виборів.

Відео Садовий, Гриценко та Тимошенко стали лідерами порушень виборчої кампанії

357 заяв у поліцію, 8 кримінальних проваджень і 73 адмінпротоколи. Минув місяць від старту президентської кампанії. Громадська мережа "Опора" оприлюднила факти порушень виборчого процесу. 

Садовий, Гриценко та Тимошенко стали лідерами порушень виборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції