Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Садовий заявив, що "Самопоміч" підтримає призначення інавгурації Зеленського на 19 травня

Новообраний президент сам запропонував цю дату.

Народні депутати з фракції "Самопоміч" підтримують призначення інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на 19 травня.

Про це в ефірі Громадського заявив лідер "Самопомочі" Андрій Садовий.

За його словами, питання інавгурації обговорювалося депутатами фракції і усі підтримали її призначення на ту дату, яку Зеленський сам запропонував.

"Якщо Зеленський хоче приступити до своєї роботи 17, 19 травня — welcome, іди і роби. Чим скоріше, тим краще. Тому що він має сьогодні великий рівень довіри, якщо він цей рівень довіри почне спалювати для проведення реформ — молодець, тоді буде успіх", — сказав Садовий.

Раніше народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко.

Напередодні новообраний президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою Верховної Ради та очільниками парламентських фракцій. На зустрічі обговорили дату інавгурації. Зеленський пропонував парламентарям провести церемонію 19-го травня, щоб він міг якнайшвидше взятися за роботу. Депутати пропонують 28 травня, щоб Зеленський уже не мав юридичного права розпустити Раду. 

ВідеоТреба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

Незгодних з результатами виборів немає: без ніяких оскаржень з боку опонентів президентом України обрано Володимира Зеленського. За нього віддали свої голоси понад 73% виборців, що прийшли на дільниці. Державний апарат дотримався усіх легітимних процедур для визнання Зеленського обраним президентом України. Щоби закінчити формальності, йому залишилося присягнути на вірність українському народові та набути повноважень - це усе називається інавгурацією. Довкола дати урочистої події точилися суперечки цих днів. Чи домовились – далі в політичному огляді.    

Треба вже працювати: Зеленський наполягає на проведенні інавгурації 19 травня

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції