Садовий зустрінеться із найближчими партнерами для обговорення зняття з виборів – джерела

Садовий зустрінеться із найближчими партнерами для обговорення зняття з виборів – джерела

Фото: Facebook/ДемАльянс

Він також анонсував заяву опівдні.

Кандидат у президенти та міський голова Львова Андрій Садовий проведе зустріч із найближчими політичними партнерами для обговорення зняття своєї кандидатури з виборів.

Про це повідомляють джерела ТСН.

Кандидати в президенти Анатолій Гриценко та Андрій Садовий поки тримають інтригу щодо можливого об'єднання на виборах, однак напередодні два політики були помічені за спілкуванням  в одному з київських ресторанів, а у своїх соцмережах синхронно написали про необхідність об'єднатися.

Очікуваного оголошення про спільний похід на вибори в програмі "Право на владу", де були присутні обидва, напередодні не сталося. Втім, Садовий, який поступається президентським рейтингом Гриценку, анонсував сьогодні своє звернення о 13:00.

"На сьогодні ми є близькі до того, щоб дати шанс для нашої держави на перевантаження. Але всьому свій час", - заявив Садовий.

За інформацією джерел ТСН, лідер "Самопомочі" вранці 1 березня має зустрітися зі своїми найближчими політичними партнерами, аби обговорити своє ймовірне зняття кандидатури з перегонів на користь спільного кандидата.

Нагадаємо, кандидат у президенти та лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий заявив, що підтримує ідею висунення "єдиного демократичного кандидата від опозиції". За його словами, він ухвалить рішення відповідно до останніх соціологічних опитувань.

Гриценко та Садовий тримають інтригу щодо можливого об'єднання на виборах

Гриценко та Садовий тримають інтригу щодо можливого об'єднання на виборах

Повʼязані теми:

Наступна публікація