Сакварелідзе назвав причину звільнення з посади заступника генпрокурора

Сакварелідзе звільнили через боротьбу з крадіжками і корупцією.

Сьогодні, Давід Сакварелідзе заявив, що причина звільнення з посади заступника генпрокурора - його боротьба з крадіжками, корупцією і кругова порука в прокуратурі.

"Сьогодні генеральний прокурор звільнив мене з посади свого заступника і обласного прокурора Одеської області. Формальним приводом за їхнім визначенням було "грубе порушення прокурорської етики", я хочу відверто заявити, так, я порушив "прокурорську етику", але саме в їхньому розумінні цього терміну", - заявив колишній заступник генерального прокурор.

"У чому полягає їх розуміння "прокурорська етика", - це злодійство, корупція, кругова порука, так цю етику прокурорську я порушив і завжди буду порушувати. З першого дня призначення на посаду я займався боротьбою з цими так званими "правилами етики", - додав Сакварелідзе.

Нагадаємо, що Сакварелідзе 29 березня був звільнений з органів прокуратури у зв'язку з притягненням до дисциплінарної відповідальності та скасуванням його посади. Повідомляється, що Віктор Шокін "привів у відповідність до вимог Закону "Про прокуратуру" структуру та штатний розпис органів прокуратури" і ліквідував посаду заступника Генпрокурора України – прокурора Одеської області з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: