Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сакварелідзе про зустріч із Порошенком: президент буде говорити із генпрокурором про наше відновлення

За словами Сакварелідзе, президент не пропонував жодних умов, щоб він залишився.

Экс-заступник генпрокурора - прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе заявив, що він зустрічався з президентом України Петром Порошенко після того, як дізнався, що його звільнив Віктор Шокін.

"Вона (зустріч – ред.) була коротка. Президент сказав, що в наших стосунках нічого не змінюється і що моє звільнення не було погоджено з ним", - говорить екс-заступник Шокіна, пише Новое время.

За його словами, президент не пропонував жодних умов, щоб він залишився.

"Президент сказав, що він буде говорити з новим генеральним прокурором і буде говорити з ним про те, щоб нас відновили", - зазначив Сакварелідзе.

Генеральна прокуратура України опублікувала на своєму сайті наказ "Про притягнення до дисциплінарної відповідальності" за підписом Генпрокурора Віктора Шокіна, у якому розписані мотиви звільнення Давіда Сакварелідзе

27 березня у Генпрокуратурі заявили, що "відреагують" на участь Сакварелідзе у протестній акції.

Нагадаємо, народні депутати, обрані від Одеської області, і керівники більшості обласних прокуратур України вимагали звільнити Давида Сакварелідзе від посади заступника генпрокурора і голови прокуратури Одеської області. Відповідні листи вони написали на ім'я генерального прокурора Віктора Шокіна.

24 березня команді заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе повідомили про обшуки під час прямого ефіру програми "Шустер Live". Повідомлення про ймовірні обшуки отримав заступник начальника відділу процесуального керівництва Віталій Опанасенко, якому подзвонили з Генпрокуратури. Пізніше ГПУ спростувала факт обшуків.

Напередодні Сакварелідзе повідомив, що двоє слідчих з його команди, які вели справу "діамантових прокурорів", отримали повідомлення про звільнення. Заступник генпрокурора назвав це "широкомасштабним наступом" на його команду через цю справу.

При цьому, прокурор ГПУ Владислав Куценко звинуватив команду Сакварелідзе у безвідповідальному ставленні до скандальної справи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції