Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сакварелідзе розповів про кадрові зміни у ГПУ через справу "діамантових прокурорів"

Співробітники Генінспекції вже другий тиждень перебувають поза штатом.

Сьогодні, 23 лютого, заступник генпрокурора, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе підтвердив інформацію про кадрові перестановки в Генеральній прокуратурі, які пов'язані з "діамантовими прокурорами".

"Всі наші хлопці-співробітники Генінспекції, яка була створена мною в травні минулого року в складі Генпрокуратури, вже другий тиждень перебувають поза штатом", - пише прокурор у себе в Facebook, додаючи, що він сподівається, що "у керівництва ГПУ вистачить здорового глузду і найближчим часом всі вони будуть перепризначені на свої посади, як і було домовлено раніше".

Сакварелідзе повідомив, що очікує, коли в Генінспексію передадуть підрозділ, який займається питаннями внутрішньої безпеки.

"Це дозволить налагодити його роботу, зробити її ефективною, припинити відверто замовне переслідуванням ідеалістів, які не бояться йти проти системи", - заявив заступник генпрокурора.

"Все ще повноважний Генеральний прокурор, або той, хто діє за його дорученням, ухвалюють, м'яко кажучи, парадоксальні рішення і порушують дану мені особисто обіцянку перепризначити всіх у нещодавно створений, оновлений, департамент Генеральної інспекції. Всі підписані мною рапорти на призначення згаданих слідчих і прокурорів передали на вивчення службі внутрішньої безпеки, яка весь цей час підпорядковується безпосередньо Генпрокурору, і замість активної роботи, спрямованої на очищення системи органів прокуратури, здійснює постійний тиск на всіх наших співробітників, які брали участь в більш-менш резонансних справах щодо затримання корумпованих прокурорів", - заявив Сакварелідзе.

"Абсолютно очевидно, що тим людям, які поки ще мають повноваження в питаннях призначення тих чи інших співробітників в ГПУ, ідеалісти не потрібні. Більш того - вони бачать в них загрозу. На жаль, вони забувають про один важливий факт - всі ці, не побоюся цього слова, герої, які взялися за "діамантових" і "доларових" прокурорів, є саме тими людьми, які потрібні новій Україні!" - підкреслив заступник генпрокурора.

Раніше повідомлялося, що прокурорів та слідчих, які займалися справою так званих "діамантових прокурорів", звільнили з Генпрокуратури. Пізніше у ГПУ цю інформацію спростували.

 

Все наши ребята-сотрудники Генеральной инспекции, которая была создана мною в мае прошлого года в составе Генпрокуратуры...

Опубликовано Davit Sakvarelidze 23 февраля 2016 г.

Залиште свій коментар

Вибір редакції