Сакварелідзе розповів про зустріч із Порошенком до та після звільнення

З главою держави не погоджували відставку чиновника. 

Заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе, звільнений 29 березня із займаної посади, заявив про те, що зустрічався із президентом України Петром Порошенком.

За словами екс-заступника глави ГПУ, глава держави розпитував у нього, чи не хоче він покинути крісло за власним бажанням.

"У мене була зустріч із президентом два дні тому, коли він мене запитував, чи не збираюся я піти у відставку через акції (під ГПУ – Ред.)… Я сказав, що сам не збираюся звільнятися, бо мій обов'язок, чоловічий обов'язок,, професійний обов'язок, даний перед Україною в кризовому медіа-центрі рік тому - боротися до кінця за зміни", - наголосив Сакварелідзе під час брифінгу.

Він додав, що невдовзі після розмови з'явився наказ про звільнення. При цьому, Сакварелідзе наголосив, що Порошенко і сьогодні запросив його на зустріч і сказав, що це рішення не було із ним узгоджене. 

Генеральна прокуратура України опублікувала на своєму сайті наказ "Про притягнення до дисциплінарної відповідальності" за підписом Генпрокурора Віктора Шокіна, у якому розписані мотиви звільнення Давіда Сакварелідзе

27 березня у Генпрокуратурі заявили, що "відреагують" на участь Сакварелідзе у протестній акції.

Нагадаємо, народні депутати, обрані від Одеської області, і керівники більшості обласних прокуратур України вимагали звільнити Давида Сакварелідзе від посади заступника генпрокурора і голови прокуратури Одеської області. Відповідні листи вони написали на ім'я генерального прокурора Віктора Шокіна.

24 березня команді заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе повідомили про обшуки під час прямого ефіру програми "Шустер Live". Повідомлення про ймовірні обшуки отримав заступник начальника відділу процесуального керівництва Віталій Опанасенко, якому подзвонили з Генпрокуратури. Пізніше ГПУ спростувала факт обшуків.

Напередодні Сакварелідзе повідомив, що двоє слідчих з його команди, які вели справу "діамантових прокурорів", отримали повідомлення про звільнення. Заступник генпрокурора назвав це "широкомасштабним наступом" на його команду через цю справу.

При цьому, прокурор ГПУ Владислав Куценко звинуватив команду Сакварелідзе у безвідповідальному ставленні до скандальної справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: