Сакварелідзе розповів, що справу про зниклі мільйони на реформи ГПУ "шиють" його команді

Заступник генпрокурора запевнив, що готовий прийти на допит.

Заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе назвав розслідування факту розкрадання коштів західних партнерів на реформування прокуратури спробою дискредитувати його команду.

Про це він заявив в ефірі "Громадське.ТБ".

"Виявляється, те, що завадило Шокіну реформувати прокуратуру – це два мільйони доларів, які зникли. Це вже восьма або дев'ята справа, яка реєструється проти нашої команди", - наголосив він.

За словами Сакварелідзе, основна частина роботи його команди, яка не мала доступу до виділених грошей, зараз паралізована.

"Я дивувався, коли мене запитували: Давиде, а де гроші, чому вони не на нашому рахунку? Я говорив, що вони і не повинні бути на нашому рахунку. Є проект, і вони фінансують цей проект", – пояснив він.

Своєю чергою Сакварелідзе запевнив, що готовий прийти на допит до ГПУ.

Нагадаємо, раніше прокурор ГПУ Владислав Куценко повідомив, що у відомстві розпочинають кримінальне провадження за фактом розкрадання 2,2 млн доларів, виділених США і ЄС на реформу органів прокуратури. Пізніше посол США в Україні Джеффрі Пайєтт пояснив, куди поділися виділені США кошти на реформу української прокуратури, запевнивши, що Сполучені Штати ніколи не надають пряму бюджетну підтримку будь-яким українським відомствам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: