Сакварелідзе вважає звільнення Каська з ГПУ серйозною втратою

Він зазначив, що його засмучує новина про відставку заступника генпрокурора.

Заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе вважає, що звільнення з ГПУ його колеги Віталія Каська стане серйозною втратою. Про це він написав у Facebook.

"Мене дуже засмутила сьогоднішня новина про звільнення з посади мого колеги і товариша Віталія Каська. За вже майже рік роботи в прокуратурі України я встиг пізнати його як людину, що вирізняється високими моральними рисами, і реального професіонала своєї справи. Протягом усього цього часу він щиро підтримував і підтримує всі починання і кроки, спрямовані на побудову сучасної, некорумпованої і професійної прокуратури України, яка буде захищати інтереси українського народу - як він того справді заслуговує ", - зазначив Сакварелідзе.

"Безумовно, звільнення Віталія серйозна втрата для нашої команди і всіх тих людей, які вірили і вірять в те, що систему можна і потрібно змінити", - додав він.

"За рік нелегкої роботи нам вдалося знайти нових партнерів як всередині системи, так і за її межами. Дуже важливо підтримувати мотивацію і ентузіазм всіх хлопців, які не побоялися піти проти системи в згаданій Віталієм резонансній справі, за яку безкомпромісно взялася служба Генеральної іспекціі. Чи не менш важливо - довести розпочате до кінця з розумінням того, що на нас і надалі чекатимуть певні труднощі і перешкоди", - підкреслив Сакварелідзе.

Заступник генпрокурора також відзначив, що він не збирається йти у відставку.

"Особисто я все-таки продовжую сподіватися на великі зміни і глибокі перетворення в системі. Відповідно, я вважаю, що потрібно продовжувати працювати і щодня боротися за кожне позитивне зрушення. Ніколи не пізно зачинити двері і піти з гідністю", - написав він.

Меня очень огорчила сегодняшняя новость об уходе с должности моего коллеги и товарища Виталия Касько. За уже почти год р...

Posted by Davit Sakvarelidze on Monday, February 15, 2016

Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого, заступник генерального прокурора України Віталій Касько заявив, що подає у відставку. За його словами, останньою краплею для нього став черговий перерозподіл обов'язків у ГПУ: генпрокурор забрав у нього всі функції та інструменти для ведення і контролю справ, над якими починала працювати його команда, в тому числі й у справі так званих "діамантових прокурорів".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: