Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сакварелідзе зізнався, що політичне керівництво України ревнує його до крісла генпрокурора

Колишній посадовець спростував свої кар'єрні амбіції.

Екс-заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе категорично спростував можливість на роботу повернення до Генпрокуратури. За його словами, через це питання хвилюється керівництво держави, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На допит 1 квітня Сакварелідзе прибув завчасно. Хоч і пояснив, що розцінює його, як формальність. Бо не має жодних ілюзій про те, що ця справа має підґрунтя. І тим більше не сподівається на об'єктивне слідство.

За словами екс-заступника генпрокурора, розкрадання виділених США на реформу прокуратури грошей, яке йому закидають, технічно неможливе. Бо американський уряд не виділяю коштів напряму, а вкладає їх у технічну допомогу, тренінги, консалтинг тощо.

"Мені теж цікаво", - прокоментував Сакварелідзе запитання, як саме збираються доводити його причетність до крадіжки.

Водночас він попросив журналістів не роздмухувати питання про можливість призначення на посаду керівника ГПУ.

"І так ревнує політичне керівництво держави, що я все це почав, бо претендував на цю посаду. Я публічно заявляю, що ніякого бажання не маю очолювати генеральну прокуратуру", - сказав Сакварелідзе.

Як повідомлялося, під будівлею, де допитували Сакварелідзе, зібрались його прихильники і навіть написали плакати грузинською. Перед допитом колишній працівник ГПУ спрогнозував, що справу "діамантових прокурорів" розвалять у суді.

Сам допит тривав дев'ять годин. За словами Сакварелідзе, він був пізнавальним для Генпрокуратури.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Відео Відбувся допит Давіда Сакварелідзе

Залиште свій коментар

Вибір редакції