Сакварелізде заявив, що порушив українську "прокурорську етику"

Кримінальні справи проти своєї команди він вважає помстою і шантажем.

Колишнього заступника генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе викликають на допит у Генеральну прокуратуру. Він фігурує свідком у справі щодо так званого зникнення двох мільйонів доларів, які уряд США лише планував виділити нашій державі на реформу прокуратури, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Керівник одного з управлінь ГПУ Дмитро Сус спочатку обіцяв особисто вручити підозру своєму колишньому колезі. Той очікував візиту рівно в означений час разом із десятком телекамер. Але слідчий так і не прийшов.

Лише надвечір Сус відрядив свого підлеглого із запрошенням на допит – на 12:00 дня 1 квітня.

Звільнений Шокіним прокурор Одещини переконаний, що вся справа проти нього є помстою за спробу змінити корумповану українську прокуратуру.

"Спеціально заводяться справи з метою шантажу, погроз нашим співробітникам, котрим погрожував той-таки Сус. Підозрами, ухвалами схиляв їх до так званого співробітництва. На це витрачається весь ресурс, на жаль. І в цьому полягає прокурорська етика, котру я порушив", - пояснив Сакварелідзе.

Нагадаємо, 29 березня народні депутати України підтримали рішення відправити генерального прокурора Віктора Шокіна у відставку. За відповідне рішення проголосували 289 нардепів, виступили проти - 6, утрималися - 4 нардепи, не голосували - 40.

Однак напередодні він встиг звільнити Давіда Сакварелідзе з посади свого заступника. Причинами звільнення названі заклик та участь у мітингу за відставку Шокіна, відмова в участі у справі "діамантових прокурорів", неналежне оформлення документів щодо допуску до державної таємниці та гальмування реформ.

Колишнього заступника генерального прокурора України викликають на допит у ГПУ

Давид Сакварелідзе фігурує свідком у справі щодо так званого зникнення двох мільйонів доларів, які уряд США лише планував виділити нашій державі на реформу її прокуратури. Начальник одного з управлінь ГПУ Дмитро Сус спочатку обіцяв особисто вручити підозру своєму колишньому колезі, але лише надвечір таки надіслав свого підлеглого разом із запрошенням на допит. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: