Самогубство під сумнівом: кандидат у нардепи з Миколаївщини міг мати борги і заважати опонентам

Самогубство під сумнівом: кандидат у нардепи з Миколаївщини міг мати борги і заважати опонентам

Колеги та знайомі загиблого вважають, що це було вбивство.

У Первомайську на Миколаївщині знайшли мертвим висуванця "Опозиційного блоку" 56-річного Василя Мосякіна. Чоловік був депутатом міської ради та очолював комунальне підприємство, якому підпорядковувались усі ринки міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Охоронці кажуть, що директор ринку Василь Мосякін приїхав ввечері, зайшов з пляшкою коньяку і попросив працівника нарвати йому абрикосів. Коли охоронці вийшли на вулицю – почули постріл. Прибігли назад і побачили скривавлене тіло директора на дивані. Кандидат у нардепи помер від пострілу в груди з рушниці, але як це сталося – охоронці не розуміють, бо чоловік був у доброму гуморі  і ніщо не віщувало трагедії. "Чудовий, веселий постійно", - зізнаються вони. Основною версією слідства є суїцид. "Рушниця, яку знайшли, зареєстрована за загиблим. Версія висунута щодо можливого доведення до самогубства", - розповів заступник начальника первомайської поліції Артем Пушпак.

За версією слідства, висуванець від "Опоблоку" Василь Мосякін вкоротив собі віку

За версією слідства, висуванець від "Опоблоку" Василь Мосякін вкоротив собі віку

Василю Мосякіну було 56 років. Він був депутатом Первомайської міськради, очолював комунальне підприємство, яке завідувало всіма ринками міста. До Верховної Ради ішов від "Опозиційного блоку" за мажоритарним округом. Його колеги переконані, що Мосякін не міг накласти на себе руки. "Ніяких натяків від нього ні вчора, ні раніше я не чув – лише оптимістичні прогнози щодо своєї перемоги на окрузі. Не було таких проблем, яких він не міг вирішити", - каже секретар Первомайської міськради Сергій Бондарчук. Однопартійці припускають, що кандидата вбили. "Ця людина не могла вчинити самогубство. Версія з приводу замовлення конкурентами на виборах можлива, як на мою думку. Хай слідчі органи звернуть на це увагу", - заявив депутат міськради Ігор Ярош.

За неофіційною інформацією, у Мосякіна були борги. Зараз поліція перевіряє і цю інформацію. Як повідомлялося, на сторінці Мосякіна у Facebook останній його пост з'явився за кілька годин до смерті. "Для мене дуже важлива підтримка простих людей. Коли допомагають школам, садочкам, місту - це добре. У нинішніх умовах дуже складно існувати... Однак отримувати підтримку і вдячність людей за ті вчинки, які робив раніше, і не для самих людей, а в цілому - вдвічі приємно. Пам'ятайте добро, цінуйте те, що дають, і думайте... Ваш вибір повинен бути за надійних людей!" - писав він. 

Кореспондентка ТСН Лілія Родіна

Повʼязані теми:

Наступна публікація